Country Club Logo.png
3333f014647f0b6715d5854513308d34.png
unnamed.jpg

KURALLAR ve KOŞULLAR

-Yalnızca rezervasyonlu misafir kabul etmekteyiz. Rezervasyonları online olarak almaktayız. Klübümüze günübirlik misafir kabul edilmemektedir.

-29 Nisan 2021 ve 16 Mayıs 2021 arası 17 günlük özel Hayvanat Bahçesinde Konaklama Kampı Fiyatlarına erişebilirsiniz.

-Aldığımız önlemler çerçevesinde tüm işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmekteyiz. Online Check-In için rezervasyon sonrası size gelen e-postaları

takip etmenizi ve online check In linkine girerek kimlik, adres ve HES bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

-Hes kodu beyan etmeyen, bilgileri eksik veya hatalı olan misafirler rezervasyonları kesinleşmiş olsa bile giriş yapılamaz.


-Oda-Giriş (Check-In) 14.00 sonrası , Oda-Çıkış (Check-Out) 12.00 öncesidir. 12.00 sonrası çıkışlarda %50 oda ücreti alınır. Çıkış saatlerinde esneklik yapamamamızın sebebi standart temizlik prosedürlerimizin ve sterilizasyon işlemlerimizin uzun sürüyor olmasıdır. 

-Kahvaltı servisinizi 09:00'dan 11.00'a kadar evinize/odanıza yapmaktayız. 11.oo'dan sonra kahvaltı servisimiz yoktur. Kahvaltı ikramımızdır. Club Rate "CLB" fiyat  kodlarında kahvaltı dahil değildir. 

-Restoranımız ve mutfağımız, kahvaltı servisi dışında kapalıdır. Kahvaltı dışındaki öğünleriniz için erzaklarınız ile gelmelisiniz.

-Yiyecek ve içeceklerinizi getirmenizde kısıtlama yoktur (Park Oda Hariç, Park odaya dışarıdan yiyecek-içecek alınmaz). Evlerde buzdolabı var. Yalnız bunları evinizin bahçesi dışında park alanlarına götürmemelisiniz.

-Evlerde kişi sayısına göre tabak, çatal, bıçak, kaşık, bardak mevcuttur. Pişirme takımları ile ilgili resepsiyondan destek alabilirsiniz (Örn. Tencere, Tava )

-Dilerseniz barbekü yanmış olarak evinize servis edilmektedir. 80 TL

-Şömine yakım ve bir el arabası odun servisi opsiyonel olarak yapılmaktadır. 100 TL


-İptal veya No-Show durumlarında ücret iadesi yapılmamaktadır.

-Günübirlik misafir kabul edilmemektedir.

-Parkta ve ormanda birçok hayvan serbest dolaşmaktadır. Hayvanlarla birebir temastan hoşlanmayan kişilerin bu durumu dikkate almaları rica olunur. 

-Herhangi bir hayvanı korkutmamaya, ürkütmemeye özen gösteriniz. Bazıları çok evcildir, müsaade ederseniz yanınıza kadar gelir...
 

-Hiçbir hayvanı odanıza almamanızı özellikle rica ederiz.

-Geyikler ve atlara -kesinlikle- ekmek vermemelisiniz. Ekmek yedikleri zaman mideleri şişerek bu şekilde ölebiliyorlar. Sindirim sistemleri bunu hazmetmeye uygun değil. Kalan ekmeklerinizi sabah gölette kuğulara ve kazlara vererek keyif yapmanızı da tavsiye ederiz.

-Biz burada atıklarımızı ayırıyoruz. Özellikle konaklamanız boyunca destek olmak için, organik atıklarınızı bizden alacağınız küçük kovalarda biriktirmenizi isteriz. Organik atıklarımızı toprakla harmanlayıp doğal fermantasyon sürecinden geçirerek toprağa geri kazandırıyoruz, gübre üretiyoruz. Cam ve Ambalaj atıklarınızı kolaylıkla ayrı olarak kapınızın önüne koyarsanız bunları topluyoruz. Evinizde biriktirdiğiniz Pil atıklarınızı ise gelirken atık kutumuza atmak için getirebilirsiniz.

-Parktaki diğer hayvanların güvenliği adına, herhangi bir evcil hayvan kabul edememekteyiz. Bunun sebebi, parkımızda çoğu hayvanın serbest dolaşmasıdır. Evinizin önünde geyikler, sülünler, leylekler ve parkın St. Bernard köpekleri dolaşıyor olacak. Parktaki köpekler yabancı hayvanlara karşı tepki gösterebilmekte ve geyikler ise korku ile kendilerine zarar verebilmektedir.

-Sigara izmaritlerini yere atmak kesinlikle yasaktır ve izmaritlerini yere attığı tespit edilen misafirlerin bir sonraki rezervasyonları kabul edilmeyecektir. 

 

*Kapalı ve Ortak Alanlarda Yüz Maskesi takma zorunluluğu devam etmektedir. 

-Siz ve tüm misafirlerinizin bu linki okumuş olmasını bekleriz. Tüm misafirlerimiz rezervasyonları kesinleştiğinde kural ve koşullarımızı kabul etmiş olur. 


Polonezköy Country Club