KURALLAR ve KOŞULLAR


-Oda-Giriş (Check-In) 14.00 sonrası , Oda-Çıkış (Check-Out) 12.00 öncesidir.


-Safari Orman Parkuru bölümü 09.00 - 17.00 arası açıktır. Orman kapısı bu saatler arasında kapalı olacaktır. 


-Yiyecek ve içeceklerinizi getirmenizde sakınca yoktur. Yalnız bunları evinizin bahçesi ve ateş başı alanımız dışında park ve safari parkurlarına götürmemeniz gerekir. 


-İptal veya No-Show durumlarında ücret iadesi yapılmamaktadır. 


-Oda-Çıkış sonrası bütün gün parkta vakit geçirebilirsiniz.

-Pek çok hayvanımızın kafeslerin dışında parkta ve evlerin arasında serbest dolaştığını, serbest dolaşan geyik, devekuşu, antilop, koyun, köpek ile diğerlerinin tehlikesiz-evcil olduklarını unutmayınız. Onları kovalamayınız, korkutmayınız veya yakalamaya çalışmayınız. Ancak sizlere yanaştıklarında ise evcil ve tamamen zararsız olduklarını unutmayınız, sakince yanlarına yanaşmaktan çekinmeyin. 

 

-Herhangi bir hayvanı odanıza almamanızı özellikle rica ederim.

 

-Geyikler ve atlara -kesinlikle- ekmek vermemelisiniz. Ekmek yedikleri zaman mideleri şişerek bu şekilde ölebiliyorlar. Sindirim sistemleri bunu hazmetmeye uygun değil. Kalan ekmeklerinizi sabah gölette kuğulara ve kazlara vererek keyif yapmanızı da tavsiye ederim.

 

-Sigara kullanıyorsanız izmaritlerinizi yere atmamanızı rica ederiz. Leylekler, sülünler ve kuşlar bunları yiyecek zannederek yiyor.

 

-Parktaki diğer hayvanların güvenliği adına, herhangi bir evcil hayvan kabul edememekteyiz. Bunun sebebi, parkımızda çoğu hayvanın serbest dolaşmasıdır. Evinizin önünde geyikler,sülünler, leylekler ve parkın St. Bernard köpekleri dolaşıyor olacak. Parktraki köpekler yapancı hayvanlara karşı tepki gösterebilmekte ve geyikler ise korku ile kendilerine zarar verebilmektedir.


Polonezköy Country Club

Ulaşım

İletişim

Tel: 0216-432-3051   

E-Posta: polonezkoycountryclub@gmail.com

We Accept

Show More

Takip Edin

  • Polonezköy Country Club
  • Polonezköy Country Club
  • Polonezköy Country Club
  • Polonezköy Country Club

© WILD HOUSE studio