KURALLAR ve KOŞULLAR

 

-Yalnızca rezervasyonlu misafir kabul etmekteyiz. Rezervasyonları online olarak almaktayız.


-Oda-Giriş (Check-In) 14.00 sonrası , Oda-Çıkış (Check-Out) 12.00 öncesidir. 12.30 sonrası çıkışlarda %50 oda ücreti alınır. 12:00 Check-Out sonrası akşama kadar parkta vakit geçirebilirsiniz.

-Kahvaltı servisinizi 11.00'a kadar evinize/odanıza yapmaktayız. 11.oo'dan sonra kahvaltı servisimiz yoktur.


-İptal veya No-Show durumlarında ücret iadesi yapılmamaktadır.


-Oda Çıkış (Check-Out) sonrası bütün gün parkta vakit geçirebilirsiniz.

-Herhangi bir hayvanı korkutmamaya, ürkütmemeye özen gösteriniz. Bazıları çok evcildir, müsaade ederseniz yanınıza kadar gelir...
 

-Yiyecek ve içeceklerinizi getirmenizde sakınca yoktur. Evlerde buzdolabı var. Yalnız bunları evinizin bahçesi dışında park alanlarına götürmemelisiniz.

 

-Herhangi bir hayvanı odanıza almamanızı özellikle rica ederiz.

-Biz burada "Sıfır Atık" hedefiyle bir ekolojik dönüşüm projesi içerisindeyiz. Atıklarımızı ayırıyoruz. Özellikle konaklamanız boyunca destek olmak için, organik atıklarınızı bizden alacağınız küçük kovalarda biriktirmenizi isteriz. Organik atıklarımızı toprakla harmanlayıp doğal fermantasyon sürecinden geçirerek toprağa geri kazandırıyoruz, gübre üretiyoruz. 

 

-Geyikler ve atlara -kesinlikle- ekmek vermemelisiniz. Ekmek yedikleri zaman mideleri şişerek bu şekilde ölebiliyorlar. Sindirim sistemleri bunu hazmetmeye uygun değil. Kalan ekmeklerinizi sabah gölette kuğulara ve kazlara vererek keyif yapmanızı da tavsiye ederiz.

 

-Parktaki diğer hayvanların güvenliği adına, herhangi bir evcil hayvan kabul edememekteyiz. Bunun sebebi, parkımızda çoğu hayvanın serbest dolaşmasıdır. Evinizin önünde geyikler, sülünler, leylekler ve parkın St. Bernard köpekleri dolaşıyor olacak. Parktaki köpekler yabancı hayvanlara karşı tepki gösterebilmekte ve geyikler ise korku ile kendilerine zarar verebilmektedir.

*Kapalı Ortak Alanlarda Maske Takılıyor.

**Sigara İzmariti KESİNLİKLE yere, çevreye atılmıyor.
İzmaritlerini yerlere atan misafirlerin sonraki rezervasyonları kabul edilmeyecektir.

 


Polonezköy Country Club

Ulaşım

İletişim

Tel: 0216-432-3052   
Whatsapp: 0541-432-3051

E-Posta: polonezkoycountryclub@gmail.com

We Accept

Show More

Takip Edin

  • Polonezköy Country Club
  • Polonezköy Country Club
  • Polonezköy Country Club
  • Polonezköy Country Club

© WILD HOUSE studio