KURALLAR ve KOŞULLAR

-Yalnızca rezervasyonlu misafir kabul etmekteyiz. Rezervasyonları online olarak almaktayız. Klübümüze günübirlik misafir kabul edilmemektedir.

-Aldığımız önlemler çerçevesinde tüm işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmekteyiz. Online Check-In için rezervasyon sonrası size gelen e-postaları

takip etmenizi ve online check In linkine girerek kimlik bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

-Hes kodu beyan etmeyen misafirler rezervasyonları kesinleşmiş olsa bile giriş alınmamaktadır.


-Oda-Giriş (Check-In) 14.00 sonrası , Oda-Çıkış (Check-Out) 12.00 öncesidir. 12.00 sonrası çıkışlarda %50 oda ücreti alınır. 12:00 Check-Out sonrası akşama kadar parkta vakit geçirebilirsiniz.

-Kahvaltı servisinizi 11.00'a kadar evinize/odanıza yapmaktayız. 11.oo'dan sonra kahvaltı servisimiz yoktur. Kahvaltı ikramımızdır.

-Restoranımız ve mutfağımız, kahvaltı servisi dışında kapalıdır. Kahvaltı dışındaki öğünleriniz için erzaklarınız ile gelmelisiniz.

-Yiyecek ve içeceklerinizi getirmenizde kısıtlama yoktur (Park Oda Hariç, Park odaya dışarıdan yiyecek-içecek alınmaz). Evlerde buzdolabı var. Yalnız bunları evinizin bahçesi dışında park alanlarına götürmemelisiniz.

-Evlerde kişi sayısına göre tabak, çatal, bıçak, kaşık, bardak mevcuttur. Pişirme takımları ile ilgili resepsiyondan destek alabilirsiniz (Örn. Tencere, Tava )

-Şömine yakım ve bir el arabası odun servisi opsiyonel olarak yapılmaktadır. 100 TL

-Dilerseniz barbekü yanmış olarak evinize servis edilmektedir. 80 TL


-İptal veya No-Show durumlarında ücret iadesi yapılmamaktadır.

-Günübirlik misafir kabul edilmemektedir.


-Oda Çıkış (Check-Out) sonrası bütün gün parkta vakit geçirebilirsiniz.

-Herhangi bir hayvanı korkutmamaya, ürkütmemeye özen gösteriniz. Bazıları çok evcildir, müsaade ederseniz yanınıza kadar gelir...
 

-Herhangi bir hayvanı odanıza almamanızı özellikle rica ederiz. Bazıları çok evcildir ve içeri girmek için ısrar edebilir. Ama unutmayın ki senenin 12 ayı

dış ortamda yaşamaktadırlar ve hepsinin kendine has ısınma yöntemleri var. Evlerin içi kış aylarında sizin konforunuz için ısıtılmakta ve içeri aldığınızda sağlık dengelerini bozmuş olursunuz. Bu onların hayatını riske atar. Lütfen bunu dikkate alınız. 

-Parkta ve ormanda birçok hayvan serbest dolaşmaktadır. Hayvanlarla birebir temastan hoşlanmayan kişilerin bu durumu dikkate almaları rica olunur. 

-Biz burada "Sıfır Atık" hedefiyle bir ekolojik dönüşüm projesi içerisindeyiz. Atıklarımızı ayırıyoruz. Özellikle konaklamanız boyunca destek olmak için, organik atıklarınızı bizden alacağınız küçük kovalarda biriktirmenizi isteriz. Organik atıklarımızı toprakla harmanlayıp doğal fermantasyon sürecinden geçirerek toprağa geri kazandırıyoruz, gübre üretiyoruz. 

 

-Geyikler ve atlara -kesinlikle- ekmek vermemelisiniz. Ekmek yedikleri zaman mideleri şişerek bu şekilde ölebiliyorlar. Sindirim sistemleri bunu hazmetmeye uygun değil. Kalan ekmeklerinizi sabah gölette kuğulara ve kazlara vererek keyif yapmanızı da tavsiye ederiz.

 

-Parktaki diğer hayvanların güvenliği adına, herhangi bir evcil hayvan kabul edememekteyiz. Bunun sebebi, parkımızda çoğu hayvanın serbest dolaşmasıdır. Evinizin önünde geyikler, sülünler, leylekler ve parkın St. Bernard köpekleri dolaşıyor olacak. Parktaki köpekler yabancı hayvanlara karşı tepki gösterebilmekte ve geyikler ise korku ile kendilerine zarar verebilmektedir.

-Sigara izmaritlerini yere atmak kesinlikle yasaktır ve izmaritlerini yere attığı tespit edilen misafirlerin bir sonraki rezervasyonları kabul edilmeyecektir. Biz burada çok güzel bir ortam kurduk ve sizinle de bunu paylaşıyoruz. Evinizin içinde yerlerde çöpler ve izmaritler görmek istemediğiniz gibi dışarıda da aynı hassasiyeti göstermenizi bekleriz. Ayrıca serbest dolaşan kuşlar ve hayvanlar bunları yiyerek zarar görebilmekte!

 

*Kapalı ve Ortak Alanlarda Yüz Maskesi takma zorunluluğu devam etmektedir. 

-Siz ve tüm misafirlerinizin bu linki okumuş olmasını bekleriz. Tüm misafirlerimiz rezervasyonları kesinleştiğinde kural ve koşullarımızı kabul etmiş olur. 


Polonezköy Country Club

İletişim

Yalnızca Whatsapp: 0541-432-3051

Ofis : 0216 432 3052

E-Posta: polonezkoycountryclub@gmail.com

We Accept

Show More

Takip Edin

  • Polonezköy Country Club
  • Polonezköy Country Club
  • Polonezköy Country Club
  • Polonezköy Country Club

© SANLI TURİZM