Country Club Logo.png

SIKÇA SORULAN SORULAR

Günübirlik ziyarete geleceğiz. Giriş saatleri, ücretleri ile ilgili bilgi alabilir miyiz?

Country Club, Polonezköy Zoo Doğal Yaşam Parkı içerisinde özel bir konaklama kulübüdür. Country Club'a günübirlik giriş yoktur. Günübirlik ziyaretinizle

ilgili bilgi almak için lütfen www.polonezkoyzoo.com sayfasını ziyaret ediniz veya sitemizden park linkine basarak ilgili sayfaya erişiniz. İletişim bilgileri 

oradadır. 

 

Kahvaltıya geleceğiz, kahvaltı servisiniz kaça kadar ve ne kadar?

Country Club olarak yalnızca konaklamaya kahvaltı servisimiz vardır.

 

Personelimizin tamamı konu ile ilgili profesyonel düzeyde bilgilendirilmiş olup ve rutin hijyen ve sağlık kontrolleri uygulanmaktadır.

 

Aldığımız en önemli önlemlerden biride kapalı alanlardaki ortak alan sirkülasyonunu tamamen devredışı bırakmış olmamızdır. Lokanta, toplantı salonu, disko, bar, yüzme havuzlarımız önlemler çerçevesinde kapalı olup, münferit konaklama dışında tüm etkinliklerimiz en erken 30 Nisan 2021 tarihine kadar hizmete kapatılmıştır. Toplantı ve etkinlik hizmetimiz bu tarihe kadar kesin olarak kapalıdır.

Her çıkış (check-out) sonrası tüm ev uluslararası otel dezenfekte protokolüne göre uygulanan adımlarla önce dezenfekte edilip temizlenmekte, ardından tekrar santizasyon işlemi uygulanarak oda kilitlenmektedir. Önlemler çerçevesinde oda gezdirilmemekte, potansiyel misafirler odaları yalnızca internetten görebilmektedir. Amacımız, kontaminasyon (çapraz bulaşma) riskini imkansız hale getirmektir.

 

Önlemler çerçevesinde tüm işlemlerimizi online olarak yapmaktayız. Rezervasyon sonrasında tüm check-in(giriş) işlemlerinizi online olarak tamamlamakta, sizi doğrudan odanıza almaktayız. Resepsiyon iç mekanında sirkülasyonu minimuma indirmiş durumdayız. Lobimiz kapalıdır.

 

Resepsiyon ve Lobiye kesinlikle maskesiz giriş alınmamaktadır. Özel durumlar dışında lobi kapalıdır.

 

Rezervasyon sırasında HES kodlarınız istenmekte, HES kodu beyan etmeden otele giriş alamamaktayız.

 

Tedarik zincirimizdeki ve çözüm ortaklarımızdaki rutin kontroller takip edilmekte olup ek olarak tedarikçilerin çalışma alanlarımıza girişleri kısıtlanmıştır.

 

İlgili tüm kurumlarla  bu konu yakından takip edilmekte ve  alınması  gereken tüm önlemler en hızlı şekilde uygulanmaktadır. Siz misafirlerimizin en güvenli şekilde otelimizde ağırlayabilmemiz adına tüm kontrollerin kesintisiz yürütüldüğünü önemle bildirmek isteriz.

Saygılarımızla,

Sanlı Turizm 

Polonezköy Country Club