Country Club Logo.png

PANDEMİYE KARŞI ALDIĞIMIZ ÖNLEMLER

Değerli misafirlerimiz, en önemli önceliğimiz sizin, ailenizin ve ekip arkadaşlarımızın sağlığıdır. Bu doğrultuda işletmemizde Pandemik Korona virüsüne karşı azami disiplin ile  alınan önlemler ile ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz.

 

İşletmemiz etkisi %100 olan geniş spektrumlu, uzun süre kalıcılığı olan VIRCON S Dezenfektan ile dezenfekte edilmektedir. Bu özel dezenfektan en geniş spekturumlu dezenfektan olup aynı zamanda insan ve hayvan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Virüs, mantar ve bakterilere karşı etkilidir.

 

Personelimizin tamamı konu ile ilgili profesyonel düzeyde bilgilendirilmiş olup ve rutin hijyen ve sağlık kontrolleri uygulanmaktadır.

 

Aldığımız en önemli önlemlerden biride kapalı alanlardaki ortak alan sirkülasyonunu tamamen devredışı bırakmış olmamızdır. Lokanta, toplantı salonu, disko, bar, yüzme havuzlarımız önlemler çerçevesinde kapalı olup, münferit konaklama dışında tüm etkinliklerimiz en erken 30 Nisan 2021 tarihine kadar hizmete kapatılmıştır. Toplantı ve etkinlik hizmetimiz bu tarihe kadar kesin olarak kapalıdır.

Önlemler çerçevesinde kahvaltı servisini yalnızca evlerinize, bahçelerinize veya odalarınıza yapmaktayız. Ortak kahvaltı salonları ve alanlarımız kontaminasyon (Çapraz bulaşma) riskini bertaraf etmek için kapalıdır. En erken 30 Nisan 2022 tarihine kadar kapalı kalacaktır.

Her çıkış (check-out) sonrası tüm ev uluslararası otel dezenfekte protokolüne göre uygulanan adımlarla önce dezenfekte edilip temizlenmekte, ardından tekrar santizasyon işlemi uygulanarak oda kilitlenmektedir. Önlemler çerçevesinde oda gezdirilmemekte, potansiyel misafirler odaları yalnızca internetten görebilmektedir. Amacımız, kontaminasyon (çapraz bulaşma) riskini imkansız hale getirmektir.

 

Önlemler çerçevesinde tüm işlemlerimizi online olarak yapmaktayız. Rezervasyon sonrasında tüm check-in(giriş) işlemlerinizi online olarak tamamlamakta, sizi doğrudan odanıza almaktayız. Resepsiyon iç mekanında sirkülasyonu minimuma indirmiş durumdayız. Lobimiz kapalıdır.

 

Resepsiyon ve Lobiye kesinlikle maskesiz giriş alınmamaktadır. Özel durumlar dışında lobi kapalıdır.

 

Rezervasyon sırasında HES kodlarınız istenmekte, HES kodu beyan etmeden otele giriş alamamaktayız.

 

Tedarik zincirimizdeki ve çözüm ortaklarımızdaki rutin kontroller takip edilmekte olup ek olarak tedarikçilerin çalışma alanlarımıza girişleri kısıtlanmıştır.

 

İlgili tüm kurumlarla  bu konu yakından takip edilmekte ve  alınması  gereken tüm önlemler en hızlı şekilde uygulanmaktadır. Siz misafirlerimizin en güvenli şekilde otelimizde ağırlayabilmemiz adına tüm kontrollerin kesintisiz yürütüldüğünü önemle bildirmek isteriz.

Saygılarımızla,

Sanlı Turizm 

Polonezköy Country Club